Pasjansowo.pl

PASJANS ONLINE. NAJLEPSZE PASJANSE ZA DARMO.

REKLAMA

Pasjans Sułtan Wyzwanie

Zasady gry:

Pasjans Sułtan Wyzwanie to znakomita gra o rosnącym stopniu trudności. Król kier siedzący w centrum, występuje tu w roli sułtana. Zadaniem gracza jest otoczenie go damami dworu. W tym celu na innych królach i asie należy ułożyć pozostałe karty, w kolejności As, 2, 3, 4 … 10, J, Q. Kolor kart musi być zgodny z kolorem króla znajdującego się na spodzie.

Po bokach znajdują się wolne pola, na których można położyć po jednej karcie. Są one zajęte na początku gry przez losowe karty. W grze Pasjans Sułtan Wyzwanie liczba wolnych pól uzależniona jest od poziomu. Z każdym kolejnym poziomem liczba wolnych pól zmniejszana jest o jeden, przez co gra staje się zdecydowanie trudniejsza. Na przejście każdego z poziomów mamy tylko jedną szansę. W przypadku porażki, pasjansa układamy od nowa, czyli od pierwszego poziomu.

Aby ułożyć pasjansa należy skorzystać z dodatkowych kart znajdujących się na stosie po prawej. Karty te mogą zostać przejrzane tylko 3 razy podczas każdego etapu. Kiedy wszystkie damy znajdą się na swoich miejscach poziom zostaje zaliczony.

W przypadku braku ruchu należy skorzystać z przycisku „Nowa Gra”

Tagi:

REKLAMA