Pasjansowo.pl

PASJANS ONLINE. NAJLEPSZE PASJANSE ZA DARMO.

REKLAMA

Pasjans Golf Wyzwanie

Zasady gry:

Oto kolejne ciekawe wyzwanie dla wszystkich miłośników pasjansa. Gra Pasjans Golf Wyzwanie składa się z trzech poziomów o różnym stopniu trudności. Na każdym z nich obowiązują inne zasady, a zaliczenie wszystkich to prawdziwa sztuka. Poziom zostaje zaliczony po zebraniu wszystkich kart ułożonych w kolumnach. Aby tego dokonać wystarczy zaznaczać karty o jeden wyższe lub niższe od karty bazowej widocznej na dole ekranu. W tym pasjansie kolor kart nie ma żadnego znaczenia. W przypadku braku ruchu dodatkowe karty można pobrać z dolnego rzędu.

POZIOM 1 (łatwy) – Gracz ma do dyspozycji jednego jokera, który zastępuje dowolną kartę. Warto z niego skorzystać w decydującym momencie gry. Na asa można położyć dwójkę lub króla i odwrotnie.

POZIOM 2 (średni) – Gracz ma 3 szanse na przejście poziomu. Na asa można położyć dwójkę lub króla i odwrotnie. Na tym poziomie nie ma jokera.

POZIOM 3 (trudny) – Gracz ma 5 szans na przejście poziomu. Asa można położyć tylko na dwójkę. Króla można położyć tylko na damę. Na tym poziomie nie ma jokera.

Zakręcona strzałka – cofnięcie ostatniego ruchu ( strata 30 punktów)
Znak zapytania – podpowiedź ( strata 20 punktów )
X – menu