Pasjansowo.pl

PASJANS ONLINE. NAJLEPSZE PASJANSE ZA DARMO.

REKLAMA

Thieves of Egypt

Zasady gry:

Pasjans Thieves of Egypt to wciągająca gra karciana, która łączy w sobie wyzwanie i dobrą zabawę. Gra rozgrywana jest przy użyciu dwóch talii, czyli 104 kart (bez jokerów), a jej celem jest przeniesienie wszystkich kart na osiem pól bazowych. Na polach bazowych karty zgodnie z kolorem, należy układać, rosnąco od Asa do Króla.

Na początku gry, 55 kart jest rozdanych do dziesięciu kolumn, pozostałe karty tworzą rezerwę. Karty w kolumnach należy układać malejąco, naprzemiennie kolorami. Pomiędzy kolumnami można przenosić pojedyncze karty lub grupy właściwie ułożonych kart.

Gdy kolumna jest pusta, można ją zapełnić królem lub zestawem kart z królem na czele. Każda pusta kolumna to możliwość, dzięki której można odsłonić niedostępne karty. Stos z kartami rezerwowymi znajduje się w lewym górnym rogu. Stos rezerwowy można rozdać i przejrzeć tylko dwa razy podczas gry. Pasjans Thieves of Egypt to nie tylko doskonała forma relaksu, ale także narzędzie do trenowania umiejętności logicznego myślenia. Zasady są proste, a możliwości planowania kolejnych ruchów nieograniczona.

Tagi: ,